Alterna Caviar Anti-Aging

To innowacyjna linia kosmetyków do włosów, które zostały stworzone aby pomóc w jak najdłuższym utrzymaniu pięknej, lśniącej i zdrowej fryzury.. Delikatne szampony, kremy i odżywki marki Alterna zwiększają grubość słabych włosów, przywracają im siłę oraz dodają blasku. Zawierają drogocenny wyciąg z kawioru, bogatego w kwasy omega-3, który zapewnia matowym włosom odpowiednie nawilżenie, elastyczność i piękno, a białka roślinne dbają o ich regenerację i odbudowę.

Czym jest Age-Control-Complex i Anti-Aging?

Formuła Age-Control-Complex jest bogata przeciwutleniacze oraz składniki odżywcze, które pozwalają znacząco wpłynąć na opóźnienie pojawienia się oznak starzenia włosów.

Luksusowy produkt, jakim jest kawior zawarty w kosmetykach marki Alterna pomaga zadbać o zdrowy wygląd, odżywienie i witalność włosa. Produkty Caviar Anti-Aging zawierają drogocenne kwasy omega-3 oraz najpotrzebniejsze składniki odżywcze aby wspierać i odmładzać suche i matowe włosy. Zapewniają im termoochronę, zapobiegają puszeniu się a także nadają połysku i miękkości.

Dla kogo sprawdzą się kosmetyki Caviar Anti-Aging?

Linia Caviar Anti-aging to z całą pewnością idealne produkty dla posiadaczek zmęczonych i osłabionych włosów. Pozwolą cieszyć się zdrową i pełną blasku fryzurą przez długi czas. Stosowanie kosmetyków z kawiorem i innowacyjną formułą, jaką jest właśnie anti-aging może pozytywnie wpłynąć na zniszczone włosy, zniwelować już istniejące i zapobiegać nowym oznakom starzenia. Polecam: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Alterna-Caviar-Anti-Aging-Moisture-Shampoo-250ml-Szampon-Nawilzajacy/580