Baza pod cienie

Samo nakładanie jakiejkolwiek bazy pod cienie jest bardzo proste. Każda taka baza używana jest przez panie. które chcą poprawić trwałość makijażu swojego oka. Dzięki bazie makijaż nałożony na oko będzie trzymał się przez długi czas.

Baza Wibo

Jednym z przykładów może być baza pod cienie Wibo. Baza ma bardzo dobrą konsystencję, jest delikatna w dotyku i powoduje, że nałożone na powiekę cienie nie rolują się i utrzymują przez dłuższą część dnia.

Dla kogo baza pod cienie

Baza pod cienie przeznaczona jest dla kobiet, które mają, tak zwaną, tłustą powiekę, zdarza się to przy cerze tłustej. U takich kobiet cień na oku utrzymuje się przez bardzo krótki czas a kreski rozmazują się. Ponadto z bazy dobrze jest skorzystać gdy ma się zamiar imprezować przez całą noc. 

Co daje baza pod cienie

Przykład bazy pod cienie Wibo to propozycja bardzo ciekawa. Użycie jej nie tylko pozwala na długotrwałe zachowanie makijażu na oku ale także zostaje znacznie wyrównany koloryt skóry na powiekach.  Baza sprzedawana jest w małych słoiczkach, z których doskonale daje się wyciągać. Bazę Wibo bardzo lekko się rozsmarowuje na powiekach, nie gromadzi się ona w załamaniach oka.

Jak rozprowadzić bazę pod cienie

Nakładanie bazy pod cienie należy rozpocząć od nakładania jej od linii brwi a następnie na całej powiece aż do kącika oka. Baza pod cienie Wibo uznawana jest za bardzo dobry produkt i w dobrej cenie. Doskonale utrzymuje makijaż oka przez długi czas i bardzo łatwo się ją nakłada na powiekę oka. Jej dużym atutem jest też samo opakowanie.