Co kupić do makijażu brwi?

pomada Wibo do brwi odcień blond

Miłośniczki makijażu nigdy nie mogą zapominać o podkreśleniu brwi. To naprawdę bardzo ważny element makijażu, dzięki któremu oko otwiera się, a twarz staje się bardziej wyrazista. Współcześnie można wybierać spośród bardzo wielu różnych kosmetyków do stylizacji brwi, zgodnie z własnymi preferencjami oraz efektem, jaki chce się uzyskać. Pomada Wibo to jeden z bardziej trwały kosmetyków w naprawdę dobrej cenie, dlatego warto wprowadzić go do swojej kosmetyczki.

Wibo pomada do brwi

Pomady do brwi pozwalają na uzyskanie dosyć wyrazistego efektu podkreślenia brwi. Dają delikatnie pudrowy efekt makijażu, co naprawdę bardzo pięknie się prezentuje. Pomady do brwi Wibo występują w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego każda kobieta znajdzie odcień, który będzie pasował do koloru jej włosków brwiowych. Dla bardziej dramatycznego efektu można wybrać pomadę ciemniejszą, jeżeli natomiast w cenie jest subtelny makijaż, lepsza będzie pomada jaśniejsza.

Wibo pomada do brwi – jak nakładać?

W jaki sposób aplikować ten kosmetyk? Najlepiej za pomocą niewielkiego skośnie ściętego pędzelka wykonanego z naturalnego włosia. Ścięty pędzelek pozwala na precyzyjne nałożenie pomady między innymi tam, gdzie łuk brwiowy zwęża się. Dzięki temu można brwi wycieniować kolorem i nadać im bardziej naturalny efekt.  Warto wyposażyć się w ten kosmetyk i spróbować go na własnej skórze – jest niezastąpiony i świetnie sprawdza się praktycznie u każdej kobiety.