Czy warto zakupić podkład Estee Lauder?

Idealnie dobrany podkład to ten, który gwarantuje świeży, a jednocześnie nienaganny wygląd. Efekt nie może być przerysowany, ponieważ w świetle dziennym na naszej skórze będzie widoczna gruba warstwa makijażu. Mocno kryjące fluidy są obciążające. Często zapychają pory, a także przyczyniają się do powstawania niedoskonałości. Są one polecane raczej na wyjątkowe okazje. Na co dzień warto jest wybrać kosmetyk lekki o optymalnym kryciu. Dobrą opcją jest podkład Estee Lauder – przejdź na www.

Promienna cera

Estee Lauder podkład gwarantuje efekt promiennej i świeżej skóry, co wizualnie odejmuje lat. Jest to prawdziwa gratka dla pań, które w makijażu cenią sobie przede wszystkim naturalność. Podkład Estee Lauder Double Wear zapewnia lekkie nawilżenie, jednak skóra nie jest tłusta i klejąca. Warto również wspomnieć, że pozostaje ona gładka niczym tafla. Można zauważyć to już po pierwszej aplikacji. Niewiele podkładów pozostawia na skórze taki efekt. Możemy to zaobserwować po pełnym zaschnięciu i wtopieniu się produktu.

Plusem podkładu Estee Lauder jest również wysoka trwałość. Przez wiele godzin pozostaje on w doskonałym stanie. Wiadomym jest, że w upalne dni wymaga on częstszych poprawek, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna.

Łatwa aplikacja

Kolejną zaletą Estee Lauder podkładu jest prosta aplikacja. Posiada on nieco wodnistą konsystencję, co nie każdej kobiecie może przypaść do gustu. Trzeba jednak wspomnieć że taki produkt łatwiej jest rozsmarować na twarzy. Ponadto nie zastyga on w ciągu kilku sekund, dzięki czemu mamy czas na poprawki.

Atutem podkładu Estee Lauder Double Wear jest również solidne opakowanie, które chroni przez przypadkowym zniszczeniem. Kobiety kochają ten kosmetyk za:

  • perfekcyjne wygładzenie twarzy,
  • skuteczne zakrycie niedoskonałości,
  • lekką i niezapychającą konsystencję,
  • korzystną cenę.