Czym charakteryzują się zegarki komono?

Nowoczesne zegarki Komono zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających użytkowników. Projektanci postawili nie tylko na to, aby sprostać wysokim wymaganiom codziennego użycia, ale również na zachowanie stylu i najnowszych trendów.

Czym wyróżniają się zegarki Komono?

Oryginalne zegarki Komono mogą pochwalić się bardzo precyzyjnym mechanizmem. Pamiętać należy o tym, że w żadnym wypadku nie można samodzielnie otwierać zegarka albo otwierać tylną obudowę. Mogą tego dokonać tylko doświadczeni zegarmistrze, którzy znają się na swoim fachu. Zegarki marki Komono posiadają specjalne gumowe uszczelnienia, które doskonale ochraniają obudowę przed wilgocią i kurzem.

Wodoszczelność zegarków Komono

Z tyłu obudowy każdego zegarka Komono można znaleźć informacje o wodoszczelności danego modelu. Dzięki zapisanym danym dowiemy się do jakiej głębokości nasz zegarek jest bezpieczny. Zdecydowana większość modeli może pochwalić się wodoszczelnością do 3ATM, czyli do 30M. Najlepsze jakościowo modele posiadają wodoszczelność do 5ATM, co oznacza że można w zegarkach brać prysznic i pływać w płytkiej wodzie. Zegarków nie należy jednak nosić podczas uprawiania sportów wodnych.