Dlaczego warto zdecydować się na zakup lampy do paznokci Semilac?

Stylistki paznokci doskonale zdają sobie sprawę, że wybór odpowiedniej lampy jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Panie przeważnie nie mają świadomości czym dokładnie powinno się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji, a także na jakie aspekty powinno się zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego warto zdecydować się na lampę firmy Semilac?

Lampa uv semilac została stworzona z myślą o stylistkach paznokci. Produkt pozwala bowiem wybrać moc według własnego uznania, co w konsekwencji przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej, a także żywotności urządzenia. Koniecznie warto również podkreślić, że niezwykle ergonomiczna architektura sprawia, że możliwe jest umieszczenie w środku całej dłoni, w ten sposób dojdzie do błyskawicznego utwardzenia poszczególnych warstw, które zostały przez stylistkę aplikowane na płytce paznokcia. Ponadto lampa umożliwia utwardzić zarówno wszystkie lakiery hybrydowe, jak i żele UV firmy Semilac. 

Jakie są największe zalety lampy led semilac?

Lampa Led Semilac jest nie tylko lekka, ale również jest niezwykle łatwa jeżeli chodzi o utrzymanie czystości. Produkt charakteryzuje także ergonomiczna i elegancka obudowa. Warto również wspomnieć, że nie ma konieczności wymiany żarówek. Lampa semilac led została również wyposażona w sensor ruchu, czyli specjalny czujnik, który dokona uruchomienia produktu po umieszczeniu dłoni. Należy też podkreślić, że żywotność omawianej lampy wynosi 30 tysięcy godzin. Klient otrzymuje także 24 miesiące gwarancji.

 Lampa uv semilac z tej strony