Ducray Kelual DS szampon

Ducray Kelual DS to specjalistyczny szampon z delikatną konsystencją, który stworzono w celu walki z ciężkimi stanami łupieżowymi, które spowodowane są reakcją organizmu na obecność grzybów głównie rodzaju Malassezia, przyczyniających się do postawania trudnego w zwalczeniu łupieżu. Reakcją organizmu jest postawanie czerwonych płatków, czyli martwych komórek naskórka w miejscach szczególnie podrażnionych. Kosmetyk zaleca się w stosowaniu przy uporczywym łupieżu tłustym jak i suchym, powodującym świąd i zmiany naskórne takie jak zaczerwienienie skóry głowy. 

Szampon Ducray Kelual DS został stworzony na bazie składników aktywnych cyklopiroksolaminy oraz pirytionianu cynku, które są skuteczne w walce z grzybami przyczyniającymi się do postawania łupieżu. Keluamid odpowiada za nawilżenie i dokładne oczyszczanie skóry głowy. Kompleksowa formuła skutecznie walczy z łupieżem, zapobiega nawrotom oraz łagodzi zaczerwienienia skóry głowy. Badania kliniczne potwierdziły, że produkt w 100% łagodzi zaczerwienia, 94% łagodzi swędzenie.

Sposób użycia: Nałożyć odpowiednią ilość szamponu Ducray Kelual DS. Wmasować w skórę głowy i włosy, a następnie spłukać. Czynność powtórzyć. Pozostawić produkt na włosach przez 3 minuty. Po upływie wskazanego czasu obficie spłukać ciepłą wodą. Szampon należy stosować regularnie 3 razy w tygodniu przez okres 2 tygodni. W przypadku nawrotu łupieżu stosować szampon profilaktycznie raz w tygodniu. Opisana profilaktyka pomoże w dłuższym utrzymaniu efektu.

Uwaga! W przypadku kontaktu z oczami, przepłukać je wodą.