Fenomen marki Golden Rose oraz matowych pomadek

Marka Golden Rose funkcjonuje w Polsce od 2003 roku, kiedy to powstało pierwsze stoisko z Warszawie. Firma bardzo szybko zyskała fanów ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. Opinie zadowolonych klientów sprawiły, że marka rozwijała się w bardzo szybkim tempie i obecnie znana jest niemalże na całym świecie. 

Wysoka jakość i dbanie o środowisko

Golden Rose stara się produkować kosmetyki jak najwyższej jakości, tworzone w oparciu o najwyższe standardy międzynarodowe. Marka tworzy produkty przyjazne dla środowiska, nie testowane na zwierzętach. Ponadto kosmetyki firmy są wolne od parabenów, a więc bezpieczne dla osób skłonnych do alergii. Marka bardzo dobrze radzi sobie ze spełnianiem oczekiwań swoich klientów.

Kultowe produkty Golden Rose

Obecnie marka Golden Rose cieszy się uznaniem klientów z całego świata. Firma cały czas się rozwija i produkuje kosmetyki w oparciu o najnowsze trendy. Istnieją pewne produkty, które stały się wręcz kultowe. Do najbardziej znanych należą: pomadki matowe Golden Rose, a także lakiery do paznokci Erkul Cosmetics, których marka jest wyłącznym dystrybutorem i od których tak naprawdę zaczęła się cała przygoda.

Produkty do ust o matowym wykończeniu stały się niezwykle popularne kilka lat temu, a marka postanowiła wykorzystać ten czas na wprowadzenie kosmetyków, które spełnią oczekiwania konsumentów. Pomadki matowe Golden Rose stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych tego typu produktów, śmiało więc można powiedzieć, że marka doskonale sprostała temu zadaniu. Występują one w trzech formułach: tradycyjnej, w kredce oraz płynnej. I wszystkie trzy wersje cieszą się popularnością.