Fitoterapia przeciw starzeniu

Kosmetyki Jean D’Arcel do pielęgnacji skóry Multibalance Anti-Aging zostały zaprojektowane specjalnie w celu zrównoważenia niedoborów starzenia się skóry dzięki sile fitohormonów pochodzących z roślin. Wywoływany przez nie efekt równoważący jest specyficzny dla zwiększania elastyczności, stymulowania regeneracji komórek, a także wzmacniania tkanki łącznej, powodując spowolnienie jej pogorszenia.

Przekonujący efekt fitoterapii przeciwstarzeniowej zawdzięcza połączeniu hormonów roślinnych i cennych składników wysokiej jakości. Linia Multibalance Jean D’Arcel została opracowana przy użyciu nowoczesnych formuł, mając na uwadze potrzeby dojrzałej skóry, aby stworzyć cudowny efekt. Cera wydaje się bardziej wilgotna i elastyczna, kontury twarzy są napięte, a drobne linie są znacznie zmniejszone.

Łagodny żel do mycia


Ten lekki, beztłuszczowy żel pieniący jest dobrze tolerowany przez skórę, zapewniając dokładne oczyszczenie. Jest przyjemnie odświeżający i nie odwadnia skóry. Skutecznie i delikatnie rozkłada nawet ciężkie aplikacje do makijażu bez żadnego wysiłku i zmiękcza skórę, zachowując jednocześnie nienaruszoną warstwę ochronną. Następnie skóra wygląda na zdrową, miękką i przejrzystą.

Odświeżający balsam


Ten odświeżający, bezalkoholowy balsam do twarzy ma składniki klarujące i nawilżające. Skutecznie usuwa pozostałości chloru i wapna z wody i optymalnie przygotowuje skórę do innych produktów do pielęgnacji skóry. Wyciągi uspokajające pozostawiają uczucie miękkości, elastyczności i odświeżenia o żywym blasku.

W tej serii kosmetyków Jean D’Arcel znajdziemy również krem liftingujący, a także liftingujący żel pod oczy oraz inne kremy i serum.