Fluid rozświetlający cerę

Podkład, który rozświetla cerę, jest bardzo dobrą propozycją, bo wygląda ona przede wszystkim na o wiele bardziej wypoczętą niż jest w rzeczywistości. Jednak tego typu fluidy nie są dobre do każdego rodzaju cery i należy z nimi uważać. Jeśli chodzi np o cerę mieszaną czy tłustą, to należy wybrać taki, który łączy blask z matowym wykończeniem, bo tylko takie się sprawdzą najlepiej. 

Najlepszy podkład rozświetlający

Rimmel wake me up, to podkład ukochany przez wiele kobiet. Łączy on bowiem właściwości rozświetlające, ale w taki sposób, że jest to raczej satynowy blask, a nie duże świecące drobinki. Nadaje on cerze bardzo zdrowy i wypoczęty wygląd, a kolory, które są raczej w tonacji żółtej jeszcze bardziej ukrywają zmęczenie. 

Cechy podkładu warte uwagi

Owy podkład jest dość tani, a kupowany w drogerii internetowej pozwala uzyskać cenę nawet o połowę niższą niż w sklepie stacjonarnym. Fluid jest zapakowany w szklane i bardzo eleganckie opakowanie z pompką, która zdecydowanie ułatwia użycie. 

Z tej samej linii produktowej możemy dobrać korektor, który świetnie scali się z podkładem i warto zwracać na to uwagę. Jeśli chodzi o inne bardzo korzystne właściwości tego podkładu, które od lat są bardzo cenione, to przede wszystkim trwałość, bo utrzymuje się dobrze nawet przy cerze mieszanej. Natomiast do cery suchej jest wręcz idealny, bo nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek co jest bardzo cenne. Cera dojrzała z tym podkładem również będzie prezentować się bardzo korzystnie, bo podkład Rimmel Wake Me Up , nie podkreśla zmarszczek.