Frezarka do paznokci pozwala na doskonałą ich pielęgnację

Pielęgnacja paznokci bez wykorzystania frezarki do paznokci ograniczać się będzie jedynie tylko do ich piłowania. Jeżeli oczekuje się czegoś więcej w tym względzie, to na pewno trzeba wziąć pod uwagę tego typu urządzenie.

Czym jest frezarka do paznokci?

Frezarka do paznokci to elektryczne urządzenie, które pomaga paznokciom nadać odpowiedni kształt, przygotować płytkę do zrobienia manicure czy pedicure, do nałożenia ozdoby. Przy jej pomocy wytnie się wszelkiego rodzaju odciski i nagniotki, opiłuje się paznokcie akrylowe i żelowe. Poradzi sobie z paznokciami bardzo grubymi i twardymi. Frezarka to wspaniałe urządzenie, które pomoże w prawidłowej pielęgnacji paznokci.
Profesjonalne frezarki są mocniejsze i posiadają znacznie więcej końcówek, najczęściej spotkać je można w zakładach kosmetycznych. Jednak dla pań, które chcą wykorzystywać to urządzenie w domu , przeznaczone są proste, domowe frezarki o piaskowych frezach.

Końcówki frezarki

Końcówki przypominają swoim wyglądem wkłady do długopisu, każda jest inna i każda przeznaczona jest do wykonywania innych czynności na paznokciu. Mandrel to nakładka ścierna, cylinder pozwala na skracanie paznokcia i opiłowanie go, stożek usuwa naskórki, wrzeciono radzi sobie ze starym manicure, igła zdejmuje żel, akryl i usuwa stare ozdoby.
Dzięki temu urządzeniu można doskonale zadbać o paznokcie u rąk czy u stóp. Bardzo dużą zaletą tego urządzenie jest to, że wszystkie zabiegi można wykonać na „sucho”, bez potrzeby wcześniejszego moczenia miejsc, które będą poddane zabiegowi.