Lampa semilac – jak to działa?

Moda na manicure i pedicure hybrydowy wciąż trwa. Z sezonu na sezon popularność tej metody nie słabnie. Jakie urządzenie są niezbędne do wykonania perfekcyjnych i trwałych paznokci?

Jakie urządzenie wykorzystywane są podczas manicure i pedicure hybrydowego?

Lakier hybrydowy jest bardzo trwały oraz efektownie prezentuje się na paznokciach. Jednak, aby jego zastosowanie było właściwe, niezbędna jest lampa semilac Cocolita. Zadaniem lampy do lakierów hybrydowych jest ich utwardzanie na płytce paznokcia. Lampy posiadają możliwość zaprogramowania czasu utwardzania każdej warstwy. Dzięki czemu, manicure lub pedicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni oraz nie odpryska.

Jaką lampę do wykonywania hybrydy wybrać?

Obecnie oferta lamp do wykonywania paznokci hybrydowych jest bardzo szeroka. Urządzenia różnią się od siebie wyglądem oraz parametrami. Są łatwo dostępne, a ich cena jest bardzo konkurencyjna. Właściwość, na którą należy zwrócić szczególną uwagę stanowi moc lampy. Zbyt słabe lampy mogą doprowadzić do nieprawidłowego utwardzenia lakieru na płytce paznokcia, a także wywołać reakcję alergiczną. Manicure lub pedicure wykonany lampą o słabej mocy będzie również nietrwały oraz może odpryskiwać. Wybór odpowiedniej lampy ma więc ogromne znaczenie.

Decydując się na manicure lub pedicure hybrydowy warto zwrócić uwagę na wyposażenie salonu kosmetycznego lub stylistki paznokci. Istotną rolę ogrywają lampy, które zapewniają niesamowity efekt, ale również mogą wyrządzić wiele szkód.