Naturalne pożywienie dla skóry

warto pamiętać o odżywianiu skóry twarzy

Żywność wpływa na zdrowie i samopoczucie. Podobnie jest ze skórą- to, czym jest pielęgnowana, ma ogromne znaczenie dla jej stanu. Warto więc dostarczać jej witamin i minerałów- nie tylko wewnętrznie.

Kosmetyki, które odżywiają

Skóra wymaga pielęgnacji właściwej dla jej typu. Dzięki temu pozostaje w dobrym stanie. Gdy niknie jej blask lub pojawiają się niedoskonałości, to znak, że czegoś jej brakuje. Warto wtedy włączyć preparaty, które oprócz pięknego zapachu, dostarczają witamin. Takie są m.in. produkty Apis, które dzięki zawartości drogocennych olejków i minerałów, pozwalają zachować skórę w optymalnej formie i zregenerować ją. Maseczka błotna, peeling z solą z Morza Martwego lub krem z mocznikiem- wszystko to detoksykuje i odżywia skórę w łagodny dla niej sposób.

Bez zaczerwienień – naturalnie

Naturalne substancje używane w produkcji, brak podrażnień i uczuleń- to główne wytyczne pielęgnacji cery, które wskazują klienci. Firma Apis kosmetyki produkuje właśnie z myślą o osobach, które muszą zachowywać szczególną ostrożność w ich doborze. Brak szkodliwej chemii w produktach powoduje, że nadają się dla każdego typu cery- nawet najbardziej wymagającego. W końcu bezpieczne kosmetyki na każdą kieszeń to zadowolenie niejednego alergika.

Zdrowe „karmienie” skóry nie jest proste. W doborze produktów najlepiej kierować się naturalnymi składnikami oraz sprawdzoną firmą (np. kosmetyki Apis tutaj) – to najlepszy pokarm dla cery.