Perfekcyjna cera latem

Każdy makijaż prezentuje się zdecydowanie lepiej, gdy cera przygotowana jest perfekcyjnie. To właśnie wtedy kobiety prezentują się promienie, warto zatem poznać tajniki idealnego makijażu krok po kroku.

Jak zrobić fantastyczny makijaż w kilka chwil

Perfekcyjna cera latem nie może być przytłoczona zbyt dużą ilością kosmetyków do makijażu. Trzeba zatem postawić na minimalizm i rzeczy naprawdę świetnej jakości. Dobrze zatem kupić sobie fluid lub krem typu B B, który będzie dopasowany do koloru opalonej latem cery. Po jego nałożeniu warto zastosować jeszcze odrobinę pudru do wykończenia, takiego jak na przykład Wibo fixing powder. Wibo fixing powder to doskonały kosmetyk prosto z Polski, który można kupić dosłownie za kilkanaście złotych, natomiast cieszyć się efektem jakby pochodził z kosmetyków z luksusowej drogerii. Potem wystarczy jeszcze odrobina rozświetlacza i delikatnego różu na policzkach. Piękna cera w wydaniu letnim gotowa!

Rozświetlacz i bronzer

Aby twarz latem prezentowała się promiennie i pięknie, warto zastosować właśnie doskonały duet w postaci rozświetlacza i bronzera. To ten duet odpowiada za wyszczuplenie optyczne twarzy i podkreślenie kości policzkowych. Po nałożeniu kosmetyku wibo fixing powder, wartość sięgnąć za tą jeszcze właśnie po bronzer i rozświetlacz. Używanie rozświetlacza jest raczej proste, natomiast bronzer może być odrobinę bardziej problematyczny. Warto zatem ćwiczyć jego nakładanie, a także skonsultować się z makijażystką, która wskaże jak prawidłowo to robić.