Podkład Max Factor- dobry na lato?

Max Factor jest bardzo popularną marką. Ich kosmetyki kocha dużo kobiet. Popularnym kosmetykiem tej firmy staje się podkład Max Factor Facefinity. Czy ten kosmetyk mógłby być idealny na lato?

Kilka słów o Facefinity od Max Factor

Facefinity Max Factor

Dzięki nowoczesnej technologi podkład idealnie dopasowuje się do mimiki twarzy. Ten kosmetyk ma w swoim składzie filtr SPF 20, który chroni przed słońcem. Podkład ten nie wyświeca się ani nie jest podatny na ścieranie oraz nie zatyka porów. Stopień krycia oczywiście można budować. Facefinity od Max Factor został przebadany dermatologicznie.

Max Factor Facefinity jaki odcień idealny na lato?

Latem każda kobieta chce się opalić. Latem lepiej wybrać podkład o jeden lub dwa tony ciemniejszy od koloru używanego na co dzień. Jeżeli jest się opalonym, a wybierze się i tak taki kolor, który cały czas się używa, nie będzie to dobrze wyglądać. Na twarzy będą plamy. Dlatego wybiera się ciemniejszy kolor podkładu, żeby twarz wyglądała idealnie.

Facefinity od Max Factor jest dobrym podkładem na lato. Przede wszystkim dlatego, że ma filtr SPF 20, a latem trzeba wybierać kosmetyki z filtrem UV. Drugim plusem jest to, że podkład nie ściera się, więc nawet kiedy jest bardzo gorąco, kosmetyk nie spłynie. Kosmetyk nie kosztuje dużo. W internecie można go kupić nawet za około 30 zł. Naprawdę warto zainwestować w ten kosmetyk, który starczy na całe lato. Opinie ten podkład ma bardzo dobre.