Wella color touch – farby do demi-koloryzacji

Dbałość o włosy – ten temat zrozumie z pewnością każda kobieta. W drogeriach można zauważyć ilość pań poszukujących odpowiednich dla siebie produktów. Sklepowe półki niemal uginają się od mnogości pianek, lakierów, szamponów bądź odżywek. Nie inaczej sprawy mają się z produktami poświęconymi zabarwianiu włosów. Widząc ogrom i różnorodność proponowanych produktów i marek, warto zadać sobie pytanie, na którą powinniśmy się zdecydować.

Demi-koloryzacja na długo

Demi-koloryzacja to nic innego, jak nadanie włosom półtrwałego koloru. Cóż to oznacza? W praktyce znaczy to tyle, że uzyskany kolor nie będzie trwały. W zależności od jakości użytych farb może się on utrzymać na włosach nawet do 26 myć. W międzyczasie jednak stopniowo traci on swoją intensywność i blednie. W związku z czym chcąc zachować upragniony kolor, ponownie należy przeprowadzić proces koloryzacji włosów. Nietrwałość koloru może okazać się dużym plusem dla pań lubiących nad wyraz często dokonywać zmian wizerunku. Jedną z marek farb oferujących tę właśnie metodę barwienia włosów jest Wella color touch.

Intensywny kolor bez użycia amoniaku

Podobnie jak większość farb do demi-koloryzacji wella color touch nie posiada w swoim składzie amoniaku. W związku z czym podczas ich użytkowania nie mamy do czynienia z mocnym, drażniącym zapachem. Intensywność uzyskanego koloru zawdzięczamy profesjonalnej formule, która w swym składzie, oprócz oksydantu, zawiera keratynę oraz naturalny wosk nadający włosom połysk nawet o 50% większy niż w przypadku naturalnych włosów. Równie ważnym aspektem jest kremowa konsystencja, pozwalająca na równomierne nałożenie kosmetyku.