Olejek do stosowania na suche i mokre włosy

Olejki do włosów mają naprawdę bardzo wiele fanek. Używają ich zarówno właścicielki włosów krótkich, które w ten sposób pielęgnują skalp, jak też długowłose kobiety, które borykają się na przykład z problemem przesuszonych końcówek. Szczególnie warto polecać kosmetyki takie jak na przykład Loreal mythic oil, które można stosować zarówno na suche i mokre włosy.

Loreal mythic Oil, czyli cudowny kosmetyk do włosów

Ten olejek znają chyba wszystkie włosomaniaczki. W sprzedaży jest już od dobrych kilku lat i wciąż jest naprawdę bardzo popularny i lubiany, bo to po prostu dobry kosmetyk do włosów, który może być stosowany typowo jako odżywka, lub kosmetyk do wykończenia fryzury i nadawania jej ostatecznego wyglądu. Wszechstronność mythic Oil odpowiada zatem za to, że jest bardzo popularnym drogeryjnym specyfikiem.

Olejek do stosowania na suche i mokre włosy

Na mokre włosy stosujemy Mythic Oil jak z drogerii Gobli zwykły olej do olejowania. Trzeba zatem wetrzeć go od mniej więcej środkowej części włosów aż po końcówki, nałożyć w taki sposób, by olejek dobrze pokrył wszystkie włosy. Po około 30 minutach dokładnie spłukać. Jeżeli używa się tego kosmetyku na włosy suche, należy nałożyć jedynie tylko odrobinkę, tylko i wyłącznie na same końcówki. Włosy nie mogą być obciążone tym olejkiem,  końcówki mają być jedynie ładnie podkreślone, aby fryzura zyskała schludny wygląd.