Pianka brązująca najlepsza dla skóry

samoopalacz do twarzy

Pięknie opalone ciało to marzenie wielu kobiet. Niestety długa ekspozycja ciała na działanie promieni słonecznych może okazać się niebezpieczne, a częste wizyty w solarium kosztowne. Ciekawą alternatywą może okazać się pianka samoopalająca, dzięki której efekt będzie cieszył oko, ale bez ryzyka wystąpienia negatywnych skutków.

Witaminy ze słońca

Bezsprzecznie słońce potrafi dać ludzkiemu organizmowi bardzo dużo pozytywnych efektów. To właśnie dzięki słońcu w ciele pojawia się witamina D. Niestety nadmierna ekspozycja na słońce może doprowadzić do poparzeń, które jedynie pogorszą wygląd skóry, a przy tym sprawią sporo bólu.

Częste odwiedziny w solarium sprawiają, że skóra szybciej pokrywa się zmarszczkami, co może być wyjątkowo zniechęcające zwłaszcza dla tych, którzy lubią utrzymywać mocną opaleniznę na powierzchni swojego ciała.

Najlepszy samoopalacz

Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, które służą do brązowienia skóry, a jednym z najlepszych rozwiązań jest samoopalacz w piance, który jest wyjątkowo delikatny i nie powinien podrażniać. Samoopalacze zawierające dihydroksyaceton wchodzą w reakcję jedynie z aminokwasami zawartymi w naskórku, co sprawia, że są bardzo bezpieczne nawet dla osób z wrażliwą skórą.

Samoopalacze dodatkowo mogą zawierać substancje nawilżające i składniki takie, jak karoten, dzięki czemu odżywiają skórę, a przy tym nadają jej pożądanego koloru.

Samoopalacz do twarzy

Twarz jest wizytówką każdego człowieka, więc nikt nie chce, aby były na niej jakiekolwiek niedoskonałości. Brązujący samoopalacz do twarzy to dobry kosmetyk także dla skóry twarzy. Przez swoje delikatne działanie nie powinien wywołać żadnych reakcji alergicznych.

Sposób użycia pianki samoopalającej

Samoopalacz w piance nakłada się w niewielkich ilościach na skórę, po czym wmasowuje okrężnymi ruchami dłoni. Czynność tą trzeba wykonywać spokojnie i uważnie, aby w każdym miejscu umieścić podobną ilość specyfiku. Działanie pianki brązującej zaczyna się natychmiastowo, więc łatwo dostrzec miejsca, gdzie dokonać trzeba poprawek.