Silcare – kosmetyki do pielęgnacji paznokci i nie tylko…

Silcare to marka, która na polskim rynku kojarzy się nieodłącznie z kosmetykami do pielęgnacji paznokci. Produkty silicare produkowane są na bazie polimerów swiatłoutwardzalnych, a w zakresie produkcji kremów i balsamów – w oparciu o emulsję wodne i olejowe. Z kolei w zakresie lakierów i emalii, jak wskazują właściciele firmy, produkcja opiera się na bazie nitrocelulozy oraz środków czystości i dezynfekcji.

Produkty przyszłości

Kosmetyki tworzone przez markę Silcare uważane są za unikalne od początku powstania firmy – https://darmarsklep.pl/silcare . Już wówczas misja właścicieli było rozpoczęcie samodzielnej produkcji powłok światłoutwardzalnych, co udało się po raz pierwszy po ponad czterech latach od rozpoczęcia prac. Brały w nich udział najwybitniejsze osoby ze świata współczesnych technologii, które opracowały pierwszą formulację lakieru UV. Od tego momentu aż do chwili obecnej, jak wskazują właściciel firmy, jest ona cały czas unowocześniana. Na nowo powstają także rozwiązania w zakresie polimerów oraz w produkcji kremów i emulsji.
Firma na stałe w swojej ofercie posiada ponadto bogaty zakres emulsji i kremów, w tym popularnych w ostatnim czasie olejów naturalnych i innych substancji niezbędnych do produkcji dyspersji oraz substancji światłoczułych.

Silcare sklep

Marka posiada sklepy stacjonarne w dużych, polskich miastach, gdzie miłośnicy mogą kupić produkty do stylizacji paznokci oraz ochrony ciała. Ponadto na stałe w asortymencie znajduję się też inne produkty do pielęgnacji ciała i troski o idealny wygląd.
Marka zwraca dużą uwagę na nieustanny rozwój i stosowanie technologii, które pomagają jeszcze skuteczniej dbać o stan skóry i ciała. Towary marki obecnie trafiają na w całej Unii Europejskiej, a także w innych regionach świata. Na stałe są dostępne w takich krajach jak: Anglia, Niemcy, Francja, Chorwacja, Rosja oraz Ukraina i Brazylia.