Jak wykorzystać w pielęgnacji skóry wałek jadeitowy?

Wygładzenie, odmłodzenie, zwężenie porów – to tylko kilka zalet regularnego stosowania rollera do twarzy. Zwłaszcza ten wykonany ze szlachetnego jadeitu będzie miał pozytywny wpływ na wygląd cery. Jak stosować i gdzie kupić wałek jadeitowy? Tu https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Botano-Roller-Jadeitowy-zielony-walek-do-masazu-twarzy/1130

Niezwykłe właściwości jadeitu

Jadeit to kamień szlachetny o niezwykłych właściwościach. Był stosowany w pielęgnacji i lecznictwie już od starożytności. Nie bez powodu nazywa się go kamieniem młodości – masaż wałeczkiem jadeitowym poprawia ukrwienie skóry, działając liftingująco i odprężająco. Regularne masaże z użyciem rollera z tego szlachetnego kamienia sprawiają, że skóra jest gładsza, a zmarszczki mniej widoczne. Zmniejsza się problem z opuchlizną pod oczami, zaczerwienieniami i niedoskonałościami. Masaż rollerem jest polecany osobom ze skórą naczynkową, trądzikową, wrażliwą.

Jak używać jadeitowego wałka do twarzy?

Jeśli masaż ma być skuteczny, musi zostać prawidłowo wykonany. Najlepiej wykonywać go przynajmniej raz w tygodniu, po wcześniejszym nawilżeniu skóry dopasowanym do jej potrzeb olejkiem. Wałek jadeitowy należy od czoła i skroni w kierunku policzków, masując najpierw jedną, potem drugą stronę twarzy. Cały zabieg należy wykonywać delikatnie, z wyczuciem, szczególną uwagę poświęcając miejscom problematycznym: niedoskonałościom, zmarszczkom. Wałek jadeitowy powinien pochodzić od renomowanego producenta, mieć wygodny uchwyt, być w stu procentach wykonany z naturalnego jadeitu.