Balsam do twarzy i ciała

Podrażniona i bardzo sucha skóra często swędzi. Jej drapanie kończy się zazwyczaj powstawaniem nieprzyjemnych, a nawet bolesnych ran. By nie dopuścić do takiej sytuacji, warto codziennie pielęgnować, czyli odpowiednio nawilżać swoją skórę. Stosowanie lipikar balsamu ap+ La Roche-Posay pozwoli nawilżyć i przede wszystkim odżywić skórę całego ciała, także twarzy.

Stosowanie balsamu przynosi efekty

Stosuje się go rano i wieczorem na wcześniej oczyszczoną i osuszoną skórę. Można go oczywiście stosować częściej, jeżeli istnieje taka potrzeba. Balsam jest bardzo wydajny więc wystarczy niewielką ilość nanieść na podrażnione miejsce i delikatnie wsmarować. Stosunkowo szybko się wchłania. Efekty stosowania lipikar balsamu ap+ widać dość szybko. Przede wszystkim likwiduje uczucie suchości skóry, nie powoduje uczulenia, a skóra staje się miękka i gładka. Po dłuższym stosowaniu skóra pozostaje nawilżona przez cały dzień, jest odżywiona i przyjemna w dotyku.

Skuteczność w walce z bardzo suchą skórą

Lipikar balsam ap+ La Roche-Posay nie jest perfumowany, nie zawiera parabenów ani innych składników powodujących uczulenie.
Można stosować go już u noworodków, także dzieci, osób dorosłych i seniorów. Jest testowany dermatologicznie, a jego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone zostały licznymi badaniami klinicznymi.
Opracowany został z myślą o złagodzeniu stanów bardzo suchej skóry, jej podrażnień, świądu i alergii. Dzięki aktywnym składnikom odbudowuje i wzmacnia barierę ochronną skóry.