Eleven australia – marka z pomysłem

W 2011 roku Australijski Fryzjer Roku Joey Scandizzo i Australijski Fotograf Roku Anrew O’Toole założyli markę Eleven Australia. Jej celem było wyprodukowanie kosmetyków, które są bardzo łatwe i szybkie w użyciu, a przynoszą maksymalne efekty i rezultaty na włosach i skórze. Produkują oni kosmetyki zarówno do pielęgnacji jak i stylizacji włosów oraz do pielęgnacji całego ciała.

Gdzie je znaleźć?

Początkowo marka była niewielka, jednak teraz rozprzestrzeniła się ona na cały świat. Jej celem było przedstawienie i uosobienie australijskiego stylu życia. Kosmetyki tej firmy bez problemu znajdziemy w sklepach i drogeriach internetowych, salonach fryzjerskich online czy też w większych drogeriach i sklepach kosmetycznych stacjonarnych.

Pielęgnacja włosów

Eleven Australia dla swoich klientów przygotowali całe spektrum kosmetyków do każdego rodzaju włosów. Znajdują się tam kosmetyki głęboko oczyszczające do wymagającej skóry głowy – warto je zakupić, kiedy włosy często są traktowane lakierem, odżywkami w spreju, termoochronną mgiełką czy też suchymi szamponami.

Powstała też seria, która zawiera szampony, odżywki i produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów kręconych. Te kosmetyki podbiją i uniosą skręt włosów, a także zdefiniują loczki. Odpowiadają również za utrzymanie się fryzury przez cały dzień tak, aby nie potrzebowała ona żadnych poprawek ani utrwalania jej lakierem do włosów.

Marka Eleven Australia to idealny dobór kosmetyków dla osób, które nie lubią długiej pielęgnacji, ale kochają szybkie rezultaty.