Innowacyjne szczotki do rozczesywania i układania prostych fryzur

Szczotka tangle teezer jest uniwersalnym produktem, który sprawdzi się do każdego rodzaju włosów. Ułatwia ona łatwe rozczesywanie i pielęgnację poszczególnych pasm. Nadaje się ona również do układania prostych fryzur. Doskonale radzi sobie z włosami łamliwymi, z tendencją do wypadania.

Można jej także używać do puszących się kosmyków i przetłuszczających. Dzięki regularnemu szczotkowaniu, włosy pozostają jedwabiście gładkie oraz lśniące. Nie elektryzują się, co stanowi dodatkowy atut. Akcesoria fryzjerskie delikatnie pielęgnują wrażliwą skórę głowy. Nie łamią one struktury włosa, nie ciągną skóry głowy, przez co są wygodne w codziennym użytkowaniu.

Szczotka tangle teezer – co warto o niej wiedzieć?

Szczotki tangle teezer wyposażone są w kolce, które powstają z innowacyjnego tworzywa, bezpiecznego dla skóry głowy. Ząbki mają właściwości rozplątujące, są bardzo elastyczne i dobrze dopasowują się do poszczególnych pasm. Wyróżniają się one specjalnie zaprojektowaną technologią do czesania niesfornych i łamiących się kosmyków. Elastyczne włosie nie szarpie ani nie wyrywa włosów. Produkty fryzjerskie dodatkowo wyróżniają się ładnym designem, występują w atrakcyjnej kolorystyce.

Akcesoria fryzjerskie – ergonomiczne, funkcjonalne i wygodne w stosowaniu

Wyżej wymienione produkty wyróżniają się dużą ergonomią, są one kształtem dopasowane do dłoni. Rozczesują suche i mokre włosy, dzięki nim z łatwością można rozprowadzać profesjonalne kosmetyki po skórze głowy. Masują one skórę głowy, poprawiając przy tym krążenie. Szczotki posiadają różne rozmiary, te kompaktowe z łatwością zmieszczą się do każdej torebki. Codzienne rozczesywanie włosów zwiększa ich połysk oraz blask. Jest to również świetny sposób na wykonanie masażu głowy, który przyczyni się do zmniejszenia ilości wypadających włosów.