Jadeitowe masażery do twarzy

masowanie twarzy masażerem

Ostatnio bardzo popularnym trendem stały się masaże twarzy, które mają działać liftingująco i zapobiegać starzeniu się. Jak wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić na takie wizyty w salonach odnowy, u kosmetyczki. Z pomocą przychodzą tego typu masażery do twarzy, które można kupić niemal w każdej drogerii internetowej i stacjonarnej.

Jadeitowy masażer do twarzy – co i jak?

Jest to popularny gadżet pielęgnacyjny. Kamień jadeitowy ma w sobie magiczne właściwości, które wspomagają krążenie krwi. Jego regularne używanie pozwoli na: spowolnienie procesu starzenia się skóry, delikatny lifting skóry, pozbycie się worków pod oczami, a także wspomoże lepsze wchłanianie się kosmetyków (kremów, serum, olejków).

Przed rozpoczęciem masażu należy dokładnie oczyścić skórę i nałożyć kosmetyk, który chce się wprowadzić w skórę. Warto na kilka minut przed zabiegiem włożyć wałek jadeitowy do lodówki, aby było chłodny. Masaż wykonuje się pojedynczymi ruchami: od wewnątrz do zewnątrz twarzy oraz z góry do dołu wzdłuż szyi.

Czy to działa i czy się opłaca?

Żeby zobaczyć efekty trzeba wykonywać te zabiegi regularnie, najlepiej codziennie lub co drugi dzień. To świetny gadżet dla osób, którym szczególnie puchnie twarz po przebudzeniu się. Masaż chłodnym, gładkim kamieniem na pewno przyniesie ulgę i pomoże zredukować opuchnięcia. Cena zachęca do zakupu, ponieważ można dostać taki masażer już od trzydziestu złotych, a górne ceny sięgają nawet kilkuset.