Jak działają kosmetyki Schwarzkopf Professional?

Jak działają kosmetyki Schwarzkopf Professional

Fibre Clinix to seria kosmetyków zaproponowana przez Schwarzkopf Professional, która przywraca włosom kondycję. Produkty opierają się na technologii Triple Bonding & C21, która skutecznie regeneruje kosmyki. Działanie kosmetyków opiera się na dwóch fazach. W pierwszej następuje powierzchniowa odbudowa włosów, natomiast w drugiej nasycają wewnętrzne wiązania. Dzięki czemu efekty są doskonale widoczne, ale również  długotrwałe. Kuracje pielęgnacyjne z użyciem kosmetyków Schwarzkopf są odpowiednie nie tylko dla profesjonalnych salonów, ale także dla pielęgnacji domowej.

Fibre Clinix – oferta

Schwarzkopf Chroma ID to unikalny produkt do koloryzacji, który zapewnia wymarzony odcień włosów, a po pewnym czasie powoduje nawet pogłębienie efektu. Dostępne maski koloryzujące są bezpieczne dla włosów, a jednocześnie poprawę ich ogólną kondycję. Wszystko za sprawą substancji takich jak keratyna i pantenol, które świetnie pielęgnują włosy oraz uzupełniają ubytki łuski włosa. Różnorodny wybór produktów powoduje, że każdy może dopasować produkt marki Schwarzkopf Professional do własnego koloru włosów, jak i wybrać taki do nowej koloryzacji.

Schwarzkopf Professional do włosów

Schwazkopf Chroma ID – zabawa kolorem

W asortymencie dostępne są między innymi maski, które są przeznaczone dla osób oczekujących odświeżenia rozjaśnionych włosów czy podkreślenia naturalnego blondu. W ofercie znajdują się także kosmetyki przeznaczone dla jasnych lub ciemnych blondynek oraz dla brązowych, miedzianych rudych odcieni. Działanie i efektywność produktu polega na dokładnym przemieszaniu pigmentów, co pozwala uzyskać innowacyjny efekt kolorystyczny oraz przywrócenia dawnego blasku. Kosmetyk utrzymuje się aż do 15 myć. Ostateczne rezultaty uzależnione są jednak od kilku czynników, w tym czasu działania maski, odcienia włosów oraz ich kondycji.