Jakie żele do paznokci wybrać?

żel do paznokci nabłyszczający

Zadbane dłonie oraz paznokcie to wizytówka każdej kobiety, dlatego w obecnych czasach, coraz więcej kobiet decyduje się na wykonanie trwałego manicure, dzięki któremu mogą do nawet 3-4 tygodni cieszyć się długimi oraz bardzo mocnymi paznokciami odpornymi na większość urazów mechanicznych. Obecnie bardzo popularna jest metoda przedłużania paznokci żelem.

Żele do paznokci – rodzaje

Na rynku kupić można sporo różnych produktów żelowych. Wymienić można przezroczyste żele budujące, w kolorze, które świetnie kamuflują widoczność naturalnych paznokci, a także żele, dzięki którym można wykonać piękne oraz trwałe zdobienia. Aby dowiedzieć się, jaki żel do przedłużenia paznokci najlepiej będzie wybrać, najpierw należy zastanowić się jaki żel będzie najbardziej odpowiadał. Można wybrać żel jednofazowy, dzięki któremu, można użyć tylko jeden rodzaj żeli. Można także zdecydować się na żele trójfazowy na przykład Easy Shape Light Rose. Wiele rodzajów żeli do paznokci w jednym miejscu znajdziemy w sklepie Darmar: https://darmarsklep.pl/zele

żele do paznokci uv ledŻele do paznokci – zalety stosowania

Metoda żelowa to sprawdzony sposób na trwały, a także perfekcyjny manicure. Jest to świetna możliwość przedłużania naturalnych paznokci. Ta metoda żelowa pozwoli zbudować perfekcyjne paznokcie, które wzbudzą zachwyt u niejednej osoby. Warto podkreślić, że można nosić paznokcie bardzo długie, średniej długości, a nawet krótkie, z różnymi kształtami, kolorami czy zdobieniami. Warto dodać, że technika żelowa oferuje wiele możliwości wyboru. Obecnie to bardzo popularna metoda, stosowana przez wiele kobiet – świetnie pomaga w budowaniu paznokci.