Kolorowy lakier hybrydowy

wzornik lakierow do paznokci

Zdrowe i zadbane paznokcie są naturalną ozdobą dłoni. Zwłaszcza kobiety przywiązują do tego dużą wagę. Nie ma się co oszukiwać, brudne lub obgryzione paznokcie wyglądają fatalnie. Istnieje wiele sposobów na manicure, ale najlepszy będzie manicure hybrydowy.

Dlaczego właśnie hybrydy?

Manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością. To bez wątpienia najlepszy sposób na efektowną stylizację paznokci. Kolorowy lakier hybrydowy pozwala na wiele możliwości kreowania najróżniejszych wzorów. Inną zaletą jest jego trwałość. Dobrze wykonany manicure nie wymaga zmywania i nakładania, czasami nawet codziennie, jak bywa w przypadku lakierów tradycyjnych. Dzięki utwardzaniu pod lampą UV nie trzeba długo czekać, aż kosmetyk wyschnie, a dodatkową zaletą jest to, że po takim naświetleniu, lakier jest odporny na odpryskiwanie.

Formuła lakierów hybrydowych

Trwałe lakiery hybrydowe są także nazywane żelowymi, stanowią połączenie tradycyjnego lakieru z właściwościami soak-off. Dzięki temu mają niesamowitą trwałość, ale także piękny blask. Bardzo ważnym elementem jest konsystencja kosmetyku, nie może być zbyt gęsta, ani zbyt rzadka. Chodzi o to, żeby lakier łatwo się nakładał, nie pozostawiał smug i nie zalewał skórek. Sama aplikacja hybrydy na płytkę jest bardzo prosta.

Usuwanie hybrydy

Hybrydowy manicure jest bardzo trwały, ale zdejmowanie go nie należy do najtrudniejszych. Po zmatowieniu warstwy topu, użyciu acetonu i z pomocą drewnianego patyczka, usuwamy hybrydę.