Kosmetyki Kinetics

kosmetyk marki kinetics

Kinetics to nowoczesne kosmetyki skierowane do osób dbających o wygląd paznokci i dłoni. W swojej ofercie posiada wiele różnych lakierów tradycyjnych jak i hybrydowych. Można znaleźć również akcesoria do manicure – pilniki, polerki, utwardzacze, bazy. Dodatkowo dla skóry dłoni można zakupić specjalistyczne balsamy.

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki?

Innowacyjne kosmetyki sprawdzą się idealnie dla osób, które poświęcają sporo czasu na zadbanie o wygląd swoich dłoni i paznokci. Marka Kinetics gwarantuje nowoczesne rozwiązania kosmetyczne. Asortyment marki umożliwi wykonanie idealnego manicure tradycyjnego, jak i hybrydowego. Pozwoli również zadbać o skórę dłoni, balsam nawilży ją i sprawi, że manicure będzie wyglądał jeszcze lepiej.

Co oferuje marka Kinetics?

kosmetyk marki kinetics

Kinetics ma w swojej ofercie wszystkie potrzebne rzeczy do zrobienia manicure oraz do zadbania o ładny wygląd dłoni. Posiada szeroki wybór lakierów różnego typu: 

  • lakiery tradycyjne w wielu kolorach za około 18 złotych każdy,
  • lakiery hybrydowe, których koszt waha się od 20 do 30 złotych,
  • odżywki, olejki do paznokci w cenie około 20 złotych,
  • pilniki i polerki kosztujące około 5 złotych,
  • odżywki wzmacniające w cenie około 30 złotych,
  • balsamy do dłoni kosztujące 25 – 30 złotych.

Lakiery można utwardzać w lampach UV, jak i LED.

Aby manicure wyglądał idealnie należy zadbać o dłonie, odpowiednio nawilżone i z blaskiem wyeksponują jeszcze lepiej nowo zrobione manicure tradycyjny lub hybrydowy.

Podsumowanie

Kosmetyki Kinetics zapewnią wszystkie potrzebne rzeczy do zrobienia perfekcyjnego manicure dłoni. Gwarantują wspaniały i oryginalny efekt przy wykorzystaniu innowacyjnych kosmetyków. Każdy znajdzie w ofercie marki Kinetics coś odpowiedniego dla siebie, oferta zawiera mnóstwo kolorów lakierów na każdą okazję: manicure codzienny, klasyczny, jak i na wielkie wyjścia.