Matrix – kreatywne rozwiązania i moc różnorodności

Matrix-High-Amplify-Odzywka-Efekt-Tafli-Wody

Firma Matrix zaopatruje swoich klientów w produkty do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów. Marka jest stosunkowo młoda, jednakże bardzo szybko zyskała na popularności. Poza jakością oferowanych kosmetyków, do osób wybierających tę firmę z pewnością przemawia jej filozofia i prezentowane wartości, wśród których wyróżniają się głównie kreatywność połączona z prostymi rozwiązaniami, a także otwartość na ludzi o różnych cechach czy pochodzeniu.

Co znajduje się w ofercie firmy Matrix?

Matrix-High-Amplify-Spray-Unoszacy-WlosyMarka Matrix posiada niesamowicie bogatą ofertę produktów podzielonych na gamy, które dostosowane są do konkretnych potrzeb włosów oraz ich rodzaju. Jeśli chodzi o kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji, w asortymencie można znaleźć m.in. te zwiększające objętość, jak i wygładzające. Ponadto, oferta obejmuje produkty o działaniu ochraniającym kolor, nawilżającym, odbudowującym oraz nadającym sprężystości. Efekty te nadawane są m.in. przez szampony, odżywki, maski, olejki i spraye. Wśród produktów do stylizacji znajdują się z kolei lakiery, pianki, pasty, żele i wiele innych kosmetyków zapewniających fryzurze utrwalenie, termoochronę lub wygładzenie. Natomiast oferta kosmetyków do koloryzacji obejmuje m.in. odżywki koloryzujące, pudry rozjaśniające oraz farby do koloryzacji bezpośredniej, ton w ton i trwałej. Kosmetyk do włosów Matrix można kupić w internetowym sklepie Bellita.

Matrix – odpowiedź na różne potrzeby włosów

Już po poznaniu kilku z wielu gam produktów można zaobserwować ich ogromną różnorodność. Przykładowo, seria Oil Wonders ma za zadanie zapewnić regenerację uszkodzonych i zniszczonych włosów oraz wspierać procesy ich odbudowy. Z kolei gama Mega Sleek opiera się na formule zawierającej masło shea, która pomaga w ujarzmieniu bujnych loków i zapanowaniu nad elektryzowaniem się włosów, zaś seria So Silver przeznaczona jest do pielęgnacji blond włosów i pomaga ona w neutralizacji żółtych tonów.