Mediket Ictamo – szampon, który leczy łojotokowe zapalenie głowy!

Łojotokowe zapalenie głowy to schorzenie, które dotyka nie tylko dorosłych, ale także młodzież i dzieci. Jest to nieprzyjemna choroba, która pojawia się z powodu bakterii. Nie do końca jest jasne, kto i dlaczego zapada na łojotokowe zapalenie głowy. Jednak, gdy już ta choroba występuje, należy niezwłocznie zacząć z nią walkę.

Mediket Ictamo – najlepszy szampon na łojotokowe zapalenie głowy!


Choroba ta nie musi opierać się na długotrwałym i uporczywym leczeniu. Wystarczy zastosować szampon Mediket Ictamo, aby szybko i skutecznie pozbyć się schorzenia. Jest to szampon dermatologiczny, który hamuje wydzielanie się łoju, normalizuje aktywność gruczołów łojowych i przywraca skórze równowagę. Dzięki aktywnym składnikom takim jak jasny ichtiol i pirytionian cynku działa także przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Oba te składniki przyczyniają się do działania przeciwzapalnego, a dodatkowo koją skórę głowy. Dodatkową zaletą szamponu jest jego łatwość użycia. Wystarczy używać go 2 lub 3 razy w tygodniu przez okres 4 do 6 tygodni, aby pozbyć się nieprzyjemnego problemu.

Jakie są przyczyny powstawania łojotokowego zapalenia głowy?


Nie do końca zostały ustalone przez uczonych przyczyny pojawiania się tego schorzenia. Jednak stwierdzono, że stres i słaba odporność organizmu mogą przyczyniać się do tej choroby. Również zła dieta, schorzenia neurologiczne i choroby psychiczne mogą powodować powstawania łojotokowego zapalenia skóry. W przypadku zauważenia pierwszych objawów należy niezwłocznie sięgnąć po Mediket Ictamo, aby zapobiec rozwojowi nieprzyjemnych dolegliwości.