Montibello – profesjonalne kosmetyki do włosów

montibello

Montibello to hiszpańska firma, istniejąca na rynku od ponad 50 lat. Została założona przez Francisco Murię i Francesca Adama, którzy w 1967 roku w Barcelonie rozpoczęli tworzenie profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Jej twórcy od samego początku stawiali na wykorzystanie technologii najnowszej generacji oraz składników naturalnego pochodzenia, dzięki temu w niedługim czasie osiągnęli przewodnią pozycję na rynku hiszpańskim, a następnie na rynkach światowych. Produkty marki Montibello od kilku lat dostępne są również w Polsce.

Jakie produkty oferuje hiszpańska marka Montibello?

Wśród kosmetyków marki Montibello znaleźć można nowoczesne produkty do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. W ofercie marki znajdują się:

  • szampony;
  • odżywki;
  • ampułki;
  • maski do włosów;
  • oleje i eliksiry;
  • pianki i lakiery;
  • farby do włosów;
  • pasty, żele oraz balsamy i kremy.

Kosmetyki Montibello (https://www.cocolita.pl/montibello) nadają się zarówno do profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich, jak i do użytku domowego, dbają o kondycję włosów i skóry głowy oraz chronią je przed zanieczyszczeniami.

montibello

Kosmetyki Montibello – naturalne składniki i najnowsze technologie

Montibello stworzyło osiem gam profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Do stworzenia serii Decode Zero wykorzystano wegańskie i naturalne składniki, dlatego ich działanie jest delikatne, a przy tym niezwykle skuteczne. Decode to seria kosmetyków stworzona do stylizacji i wykończenia fryzur. Treat NaturTech to linia kosmetyków zawierająca naturalne składniki aktywne, które są przeznaczone do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Kosmetyki z serii Smart Touch przede wszystkim polecane są osobom, którym zależy na szybkich efektach pielęgnacji i pięknych włosach: rezultaty widoczne są już po jednym zastosowaniu. Gama kosmetyków Gold Oil Essence to pielęgnacja na bazie olejków arganowego i bursztynowego, przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Morphosse to linia produktów po zabiegu keratynowego prostowania włosów, a Finalstyle i Finalfine Ultimate to pianki i lakiery ułatwiające stylizację i zapewniające nieskazitelną fryzurę na długi czas.