Profesjonalna lampa do hybrydy

zestaw do hybryd

Lampa do paznokci hybrydowych to bardzo ważny asortyment w każdym manicurze. Dzięki niej już w zaledwie kilkanaście sekund utrwala się lakier. I za to panie pokochały hybrydę – jest ona szybka, sprawna, a jej wykonanie wcale nie należy do ciężkich i czasochłonnych. Co warto o nim wiedzieć i w jaki asortyment trzeba się zaopatrzyć? Poniżej kilka wskazówek.

Manicure hybrydowy


Wiele kobiet zrezygnowało z tradycyjnych lakierów do paznokci, właśnie na rzecz hybrydy. Jest ona trwała, dzięki niej można stworzyć naprawdę perfekcyjny manicure oraz pedicure, a produkty starczają na bardzo długo. Panie, wyszkoliły się w samodzielnym robieniu hybrydy we własnych domach. Oprócz kilku prób i znajomości kroków, które trzeba wykonać po kolei – bardzo ważny jest specjalny sprzęt. Lampy do hybryd, lakiery hybrydowe, nabłyszczacze, specjalne pilniki i polerki czy aceton to podstawowy zestaw na początek.

Jakie akcesoria wybrać?


Zakup akcesoriów do hybrydy to nie lada wyzwanie. Na rynku jest sporo producentów, którzy oferują bardzo dobre jakościowo lampy do hybryd, lakiery oraz dodatki. Panie, powinny szczególną uwagę zwrócić na lampę. Lampa do paznokci hybrydowych musi być mocna, solidna i łatwa w użyciu. Można wybrać lampę UV lub noszy model – lampę LED. Zarówno jedna, jak i druga utrwali paznokcie w zaledwie kilka sekund. Ich ceny wahają się od około 50 zł do nawet 200 zł (w zależności od konkretnego modelu, mocy oraz nazwy producenta).