Przygotuj się na wiosnę z CHI Ionic Illuminate!

Chi

Wiosna powoli rozpieszcza cieplejszymi dniami, pełnymi energii, chęci do działania i pozytywnych zmian. Kurtki, cieplejsze buty a także czapki wędrują do szafy, pozwalając włosom wreszcie dumnie się prezentować w promieniach słonecznych. Jednak często włosy po zimie są w bardzo słabej kondycji, pozbawione blasku i energii. Co zrobić by ożywić kolor włosów, wzmocnić je a może nadać im nieco odważniejsze, pełne wiosennej radości tony? Sprawdź jak wiele możesz zyskać z CHI Ionic Illuminate!

Odżywka CHI koloryzująca – kiedy po nią sięgnąć?

Odżywka CHI Iconic Illuminate to nowoczesny, wielozadaniowy produkt, który łączy w sobie rzeczy na pozór nie do pogodzenia – dogłębną pielęgnację z koloryzacja włosów. Delikatna formuła świetnie odżywia kolor, nadając subtelny odcień kosmykom i uzupełniając ubytki w pigmentacji, bez agresywnej ingerencji w strukturę włosa. Odżywka sprawdza się na włosach naturalnych, subtelnie podkreślając ich kolor i wprowadzając ciekawe tony. W przypadku włosów farbowanych, użycie kosmetyku CHI w odpowiednio dobranym odcieniu, świetnie odżywia spłowiały kolor sprawiając, że włosy wyglądają jak świeżo po farbowaniu. W ten sposób można uniknąć zbyt częstego farbowania, które sprawia, że włosy stają się suche, zniszczone i pozbawione blasku. Kolor regularnie podbijany odżywką zyska na świeżości, a włosy zdecydowanie odżyją, poprawiając swoją kondycję.

Odżywka CHI –  odżywienie i nawilżenie dla Twoich włosów  

Specjalnie opracowana formuła zawiera w sobie regenerujące aminokwasy i ceramidy oraz doskonale wygładzające cząsteczki jedwabiu. Taka kompozycja zapewnia aksamitną miękkość, wygładzenie oraz zdrowy blask. Nawilżenie i duża elastyczność włosa, zapobiega puszeniu się, uszkodzeniom i rozdwajaniu końcówek, wygładzając i dociążając zniszczone farbowaniem włosy. Kompleks Silk Amino, głęboko wnika w strukturę włosa, nie tylko doskonałe regenerując i nawilżając włosy, ale także chroniąc je przed szkodliwym działaniem promieni UV. Włosy stają się przyjemnie miękkie, długotrwale odżywione, łatwiej się układają i rozczesują.

Moc kolorów z CHI Illuminate

W bogatej ofercie m.in. drogerii Bellita, dostępne jest wiele odcieni, które wspaniale pogłębiają kolor i wprowadzą ciekawe, pełne głębokich tonów barwy. Seria kosmetyków CHI pozwala przedłużyć trwałość koloru, delikatnie uzupełniając jego ubytki i chroniąc przed blaknięciem pomiędzy kolejnymi zabiegami farbowania. Z pomocą produktów CHI, zamiast farbować włosy, można nietrwale zmienić ich kolor, wprowadzając odrobinę wiosennej świeżości i szaleństwa w matowe i zmęczone mrozem włosy. Dodatkowo możliwość łączenia ze sobą różnych kolorów i regulowanie ich intensywności w zależności od czasu trzymania odżywki na włosach, daje nieskończone możliwości, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.