Sztuczne paznokcie – hit czy kit?

Paznokcie to wizytówka każdego człowieka. Jednak szczególnie panie bardzo o nie dbają i chcą by wyglądały lepiej niż tylko zadbanie. Wiele z nich regularnie odwiedza kosmetyczki, by profesjonalistki stworzyły na ich dłoniach wyjątkowe, oryginalne i przepiękne wzory, które idealnie uzupełnią każdą codzienną stylizację.

Sztuczne paznokcie – hit czy kit?

Coraz częściej wiele pań się zastanawia, czy sztuczne paznokcie nadal są modne i czy warto przedłużać paznokcie na tipsie, by wyglądały na dłuższe i bardziej eleganckie. Mimo iż moda na nie była kilkanaście lat temu, wcale nie stały się passe i w wielu zakładach ciągle wykonywane są takie przedłużenia.

Osoby z problemami

Paznokcie tipsy to idealne rozwiązanie dla pań, które z natury nie mają pięknych, długich i efektownych paznokci – sprawdź. Zdarza się tak, że jest to wynikiem określonych chorób lub schorzeń, nieprawidłowej diety lub po prostu panie nie dbają o nie, ciągle je „obgryzając”. Wówczas paznokcie na tipsie potrafią szybko uratować dłoń i z powrotem nadać jej klasy i ładnego wyglądu. Wiele kobiet chętnie korzysta z takiej metody, gdyż jest wygodna, komfortowa i co najważniejsze długo się utrzymuje. Gdy odpowiednio się o nie dba (nie używając detergentów ani za wiele domowej chemii) takie paznokcie tipsy są w stanie utrzymać się nawet do 4 tygodni na placach klientek, ciągle wyglądając elegancko i efektownie (mimo iż już po takim czasie zapewne mają dość spory odrost).

Jeżeli zastanawiają się panie, czy warto korzystać z takiej metody – zdecydowanie warto powiedzieć, że tak. W wielu miejscach, profesjonalistki wykonają ją w ciągu godziny, co pozwala szybko i sprawnie uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni, które zawsze muszą wyglądać dobrze. Dodatkowo, na specjalne okazje można zafundować sobie efektowne wzory na paznokciach.