Twistery, kiedy warto się na nie zdecydować?

Kolczyk Twister to doskonały wybór, jeśli szukamy możliwości odmiany swojego wyglądu, jednak nie chcemy, aby było to maksymalnie widoczne. Tego rodzaju kolczyki sprawdzają się bowiem, jeśli chodzi o zastosowanie ich do przekłuwania chrząstki ucha. Możemy dzięki temu osiągnąć nie tylko modny, ale także bardzo niecodzienny wygląd.

Twister piercing, gdzie wykonać i jaki kolczyk kupić? 

Zdecydowanie twistery najlepiej jest kupować tam, gdzie decydujemy się przekłuć nasze ucho. Zostanie nam bowiem dobrany odpowiedni kolczyk, aby nie tylko pasował nam pod względem wyglądu, ale także nie powodował uczuleń i alergii. Będziemy mogli liczyć nie tylko dzięki temu na bardzo modny wygląd, ale niesamowity komfort noszenia, co jest najważniejsze. 

Dlaczego twistery stały się tak bardzo modne? 

Przede wszystkim możemy liczyć na to, że kolczyk twister zmieni wygląd ucha, jednak nie będzie to odmiana agresywna i widoczna na pierwszy rzut oka. Musimy jednak pamiętać, że aby tak było to należy nie tylko kolczyk wybrać odpowiednio, ale także wykonać ten rodzaj piercingu w profesjonalnym gabinecie, który zadba nie tylko o odpowiednie przebicie chrząstki ucha w odpowiednim miejscu, ale także przede wszystkim dobierze odpowiedni kolczyk. Jest to zdecydowanie kluczowe, aby jego noszenie było nie tylko modne, ale także rana szybko się zagoiła, a noszenie kolczyka było dla nas komfortowe. Mamy możliwość kupna twistera wykonanego ze stali, srebra, czy złota. Wszystko zależy więc od naszych oczekiwań i preferencji.