Wkładki urologiczne- charakterystyka, jakie wybrać?

Nietrzymanie moczu to ogromny problem dotykający coraz większą ilość kobiet w różnym wieku. Przypadłość ta obniża komfort, jak i radość życia. Często powoduje zmniejszenie pewności siebie czy pogorszenie nastroju. Przyczyn nietrzymania moczu jest wiele. U niektórych występują niekontrolowane wycieki, a u innych częste uczucie parcia na pęcherz moczowy. W przypadku tego problemu sporym wsparciem okazują się wkładki tena lady, jak np. tena lady slim.

Wkładki urologiczne- charakterystyka


Wkładki tena lady to artykuły chłonne wykorzystywane podczas problemów nietrzymania moczu. Produkty tego typu cechuje dyskretność i wysoka skuteczność. Tena lady pants zostały wykonane z oddychającego materiału, które perfekcyjne dostosowuje się do ciała. Ich celem jest absorbowanie moczu i kamuflowanie przykrego zapachu. Tego typu produkty dostępne są w różnych rozmiarach, kształtach i stopniach chłonności. Z łatwością dobierzemy więc idealny wyrób do naszego problemu. W sprzedaży znajdziemy między innymi:

wkładki tena lady normal,
wkładki tena lady maxi,
wkładki tena lady maxi night
wkładki tena lady super
wkładki tena lady extra.
Wkładki urologiczne charakteryzują się podwyższoną chłonnością. Zwykłe podpaski nie są więc w stanie ich zastąpić i zapewnić nam wystarczającej ochrony. Pomimo tego, że swoim wyglądem przypominają klasyczne podpaski, to jednak zatrzymują one o wiele większą ilość płynu oraz wilgoci. Tena lady wkładki są gwarancją uczucia świeżości i czystości, bez przykrego zapachu.

Jak wybrać wkładki urologiczne?


Żeby dobrać odpowiednie wkładki, należy je dostosować do stopnia zaawansowania nietrzymania moczu. Podpaski tena lady extra są propozycją dla kobiet cierpiących na nagłe wycieki, trudne do przewidzenia. Sprawdzają się w przypadku średniego i znacznego nietrzymaniu moczu. W przypadku pań z lekkim czy kropelkowym nietrzymaniem moczu dobrą propozycją będą podpaski tena lady normal. U osób borykających się ze znacznym nietrzymaniem moczu odpowiednie okazują się wkładki podpaski tena lady maxi.