Oryginalne farby Garnier Olia – największe atuty

blond włosy farbowane

Farbowanie włosów na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prostym zadaniem. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że bez odpowiednich farb bardzo trudno jest osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Kobiety, które chcą pochwalić się zdrowymi i pięknymi włosami, powinny jak najszybciej postawić na oryginalne farby Garnier Olia.

Czym wyróżniają się farby do włosów Garnier Olia?

Oryginalne farby do włosów Garnier Olia zapewniają 100% krycie, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Włosy po domowej koloryzacji prezentują się niemal tak samo, jak po wizycie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Garnier Olia kolory są bardzo żywe i naturalne, dzięki czemu każda fryzura robi olbrzymie wrażenie. Farby posiadają kremową konsystencję, dzięki czemu nie spływają z włosów.

Tajemnicze olejki

W składzie farb Garnier Olia znajdują się specjalne olejki, które rewelacyjnie nawilżają włosy. W dużej mierze to właśnie dzięki olejkom włosy nie wyglądają na przesuszone. Aby zwiększyć efekty koloryzacji warto postawić dodatkowo na specjalne odżywki, dzięki którym włosy będą przyjemne w dotyku. Jedną z największych zalet farb Garnier Olia jest duża ilość różnorodnych odcieni. Paleta dostępnych barw jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyną wadą jest tak naprawdę dość nieprzyjemny zapach pomimo tego, że farby do włosów Garnier Olia nie zawierają w swoim składzie amoniaku.