Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy- skuteczny w walce z cellulitem

Cellulit to zmora większości kobiet na całym świecie. Ta tzw. skórka pomarańczowa często pojawia się na pośladkach, na udach i na brzuchu i wygląda bardzo nieestetycznie. Firma Bingospa to marka, która specjalizuje się w kosmetykach, które skutecznie pomagają w walce z cellulitem, mają też właściwości wyszczuplające i wygładzające.

Co wchodzi w skład produktów Bingospa?

Kosmetyki Bingospa zawierają w sobie przeważnie naturalne składniki, sól, błoto i minerały z Morza Martwego, a także kwas hialuronowy, olej arganowy, kwasy AHA, keratynę i kofeinę. Są to kosmetyki bardzo energetyczne, chętnie wykorzystywane do zabiegów domowego SPA. Wytwarzane są za pomocą najnowocześniejszych technologii i co jakiś czas ich skład jest udoskonalany.

Do czego służy Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy?

Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy to kosmetyk, który wypowiada wojnę cellulitowi i wspomaga odchudzanie. Jest to produkt silnie skoncentrowany, dlatego przed jego użyciem dobrze jest przeprowadzić testy uczuleniowe.
Zabiegi tym kosmetykiem powinno wykonywać się w seriach, najlepiej pięciu, w odstępie najlepiej trzech dni. Pierwszy zabieg nie powinien trwać dłużej niż pięć minut, a kolejne powinny być wydłużane w czasie, pod warunkiem, że ze skóra nie dzieje się nic złego.
Po nałożeniu tego preparatu, za pomocą rękawiczek jednorazowych, ciało owija się szczelnie folią. Po upływie założonego czasu preparat zmywa się zimna wodą, a w przypadku pieczenia skóry, należy zastosować chłodne okłady.