Flexy gel elisium – paznokcie w tubce

flexy gel elisium

Zaawansowane technologie w kosmetyce i kosmetologii mogą czynić cuda. Panie, borykające się z niedoskonałościami mogą jak nigdy dotąd korzystać z dobrodziejstw zabiegów, zapominając o swoich słabych punktach. Dla tych, których kompleksem są kruche, delikatne i łamliwe paznokcie, marka elisium stworzyła flexy gel elisium – swoisty paznokieć w tubce.

Działanie flexy gelu elisium

Żelowo-akrylowa formuła flexy gelu szybko zjednała sobie uznanie kosmetyczek, ponieważ umożliwia osiągnięcie efektu trwałych i bardzo mocnych paznokci. Dzięki temu płytka paznokciowa jest odporna na urazy mechaniczne, a sam proces jej przedłużania i uzupełniania przebiega niezwykle sprawnie.

Elisium gel sprawdza się więc podczas zabiegów, takich jak przedłużanie paznokcia, czy jego uzupełnianie lub utwardzanie.

Flexy gel utwardza się dopiero pod lampą UV, co umożliwia kształtowanie paznokci tak długo, jak to jest konieczne, ułatwiając pracę nawet początkującym stylistkom paznokci. W połączeniu z innymi kosmetykami do paznokci z tej samej serii możemy stworzyć wspaniały manicure o naturalnym wyglądzie, którego trwałość sięga nawet kliku tygodni.

Flexy gel i jego parametry techniczne

Flexy gel elisium jest pozbawiony monomerów, a zatem jego aplikacji nie towarzyszy nieprzyjemny, chemiczny zapach. Preparat produkowany jest w Polsce, dostępny w opakowaniach o pojemności 25 gramów. Po otwarciu tubki produkt należy zużyć w przeciągu 12 miesięcy.
Dostępne w sprzedaży (m.in. w drogerii Puderek) kolory produktu to: rose, white, beige i milky.