Coś dla pań, które lubią błyszczeć

pyłki do paznokci

Co zrobić, gdy jednokolorowe paznokcie szybko się nudzą? Jak stworzyć ciekawy manicure samodzielnie, nie wydając na akcesoria fortuny? Jak pomalować paznokcie, by wyglądały pięknie w szczególnych okolicznościach? Na te oraz na wiele więcej innych pytań, odpowiedzi znajdą się poniżej.

Ciekawa odmiana


W Polsce jest mnóstwo fanek manicure hybrydowego. Panie do tego stopnia pokochały ten szybki, trwały i precyzyjny manicure, że chętnie same zaopatrują się w niezbędne przybory i akcesoria i krok po kroku w zaciszu domowym uczą się, jak wykonać ten manicure na własnych paznokciach. Wiele z nich chce jednak eksperymentować z wyglądem swoich dłoni. Nie każda z pań bowiem czuje się dobrze w jednolitym, jednokolorowym manicure, dlatego też dla nich powstało mnóstwo fantazyjnych zdobień, które sprawią, że manicure nabierze zupełnie nowego wyrazu. Piękne kolory, fantazyjne wzory i prosty sposób aplikacji sprawiają, że trzeba spróbować zastosować takie ozdoby na własnych paznokciach.

Modne zdobienia


Zdobienia na paznokciach są modne od wielu lat. W tym sezonie jednak panie chętniej sięgają po rozmaite pyłki do paznokci, które sprawią, że nawet banalny kolor wraz z nimi będzie się prezentował wyjątkowo. W sklepach z kosmetykami nie brakuje bowiem tego typu zdobień. Pyłki do paznokci z brokatem (dostępne w drogerii Puderek), mieniące się na kilkadziesiąt różnych kolorów, pyłki, które stworzą efekt lustrzany, efekt „syrenki” to zdecydowanie hit w tym sezonie wakacyjnym, po który trzeba sięgnąć. Szczególnie jeśli chce się mieć na paznokciach fantastyczny wzór.