Invisibobble. Nowa kolekcja oraz produkty, które już dobrze znamy.

INVISIBOBBLE

Na rynku sprzedaży, pojawiła się właśnie limitowana kolekcja produktów Invisibobble. Motywem jej pojawiania się są oczywiście święta i Nowy Rok, a projektanci ozdób do włosów Invisibobble, tym razem inspirację czerpali z blasku jaki niosą ze sobą świąteczne bombki, kolorowe światełka i mieniący się brokat. 

NOWA KOLEKCJA. TIME TO SHINE – CZAS NA BŁYSK. 

Invisibobble, specjalizuje się w produkcji modnych akcesoriów do włosów na każdą okazję. Dlatego też i tym razem, okazja stała się motywem do stworzenia edycji limitowanej, której produkty, pasują do cekinowych sukienek, błyszczących cieni do powiek i do świątecznego stroju, wybranego przez nas na tą okazję. Zima jest idealnym czasem, aby się wystroić. Pomoże nam w tym nowa kolekcja Invisibobble, której dodatki pozwolą naszym włosom wyglądać naprawdę odświętnie i radośniej niż zwykle. Stałe serie produktów marki, to Invisibobble Original, Sprunchie i Kids, z których możemy stworzyć swój własny, indywidualny zestaw akcesoriów Invisibobble. 

INVISIBOBBLE gumka do włosów

DLACZEGO PRODUKTY INVISIBOBBLE SĄ DOBRE I PRAKTYCZNE? 

Innowacyjne gumki do włosów z kolekcji Original, powodują mniej bólu, zostawiają mniej śladów na włosach i w mniejszym stopniu je uszkadzają, niż zwykłe gumki ze sklepu. A wszystko to dzięki użytej do ich produkcji naukowej technologii Hairlovetech. Seria produktów do włosów Sprunchie, to uznana ikona stylu marki. Klientki lubią ją za efekt maksymalnego utrwalenia fryzury. Wewnętrzne spirale gumek Sprunchie, są mocne, ale na tyle delikatne dla włosów, że nie musimy ich szarpać przy ściąganiu. Gumki Kids, które zostały zaprojektowane w pracowniach Invisibobble specjalnie dla dzieci, dzięki wykorzystaniu technologii Hairlovetech, zapewniają wygodę oraz dobre i mocne upięcie włosów przez cały dzień. Dzięki temu, dzieci swobodnie mogą się bawić i biegać, bez obawy o kitkę czy warkocz na swojej głowie.