Moroccanoil. Lśniące i gładkie włosy.

MOROCCANOIL

Jeśli jesteś zwolenniczką pielęgnacji włosów skupionej na olejkach, na pewno zainteresują cię produkty Moroccanoil. Jej nazwa, to efekt inspiracji, jaką dla twórców marki do dziś dnia, stanowi marki olejek marokański. Na rynku produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych, firma działa już od ponad dekady. 

JAK DZIAŁA OLEJEK MAROKAŃSKI? 

Efektu jego działania, na własnych włosach doświadczyła współzałożycielka Moroccanoil, Carmen Tal, która zanim dołączyła do grupy osób zatrudnionych w firmie, miała ogromny problem ze zniszczonymi włosami. Przypadek sprawił, że miała ona okazję wypróbować działanie kuracji Moroccanoil. Dzięki tej próbie, włosy Carmen Tal, natychmiast doznały efektu rewitalizacji i doświadczyły ogromnej metamorfozy. Przechodząc szybko ze zniszczonych i łamiących się, do lśniących i gładkich, łatwo układających się pasm.  To właśnie wydarzenie w jej życiu, zadecydowało o tym, że Carmen Tal dołączyła do zespołu współpracowników Moroccanoil.

szampon maroccanoil

 KOSMETYKI NA BAZIE ODŻYWCZYCH OLEJKÓW PRZECIWUTLENIAJĄCYCH. 

Kobiety na całym świecie, mogą doświadczyć działania kuracji Moroccanoil dostępnej na bellita.pl, której głównym składnikiem jest olejek arganowy. Ale nie tylko! Ponieważ dziś, firma rozwinęła linię promowanych przez siebie produktów, uzupełniając je o wiele wyspecjalizowanych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji nie tylko włosów, ale i całego ciała. Wszystkie one, są nasycone i bogate w składniki oparte na działaniu odżywczych olejków, które posiadają również właściwości przeciwutleniające. Mottem marki jest: umożliwienie kobietom doświadczenia pięknych przemian oraz tworzenie produktów, które wzbudzają ich pełne zaufanie. Praktycznym przykładem tego motta, jest kuracja Moroccanoil, której podstawę stanowi doskonały podkład do włosów. Jego formuła, została stworzona na bazie olejku arganowego i otrzymała, jak do tej pory wiele nagród.