Jak zadbać o stopy?

stopy

Zdrowe i piękne stopy – każdy o nich marzy. W obecnych czasach marzenia można przekuć w rzeczywistość. Wystarczy tylko zdecydować się na profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym o nazwie Callus Peel.

Innowacyjna technologia na pomoc

Dokładna nazwa tego zabiegu to pedicure Callus Peel. Do jego wykonania potrzebne są wysoce zaawansowane kwasy kosmetyczne, które są w pełni bezpieczne. W pierwszej kolejności wykonywana jest kąpiel stóp. Potem kosmetyczka nakłada na stopy okład Skin Softener. W następnym kroku stopy owijane są folią na całe dziesięć minut. Jest to wykonywane po to, aby naskórek zrogowaciały zmięknął.

Piękne stopy przez długi czas

stooopki
Poznaj szczegóły zabiegu callus peel

Potem ten naskórek jest usuwany przez kosmetyczkę. Potrzebny jest do tego m.in. scrapper. Może i nazwy są skomplikowane, ale warto wiedzieć, na jaki zabieg człowiek się decyduje. Na samym końcu cała skóra na stopach wygładzona jest za pomocą delikatnego freza. Nie trzeba obawiać się tego, że będzie to bolesny zabieg kosmetyczny. Wręcz przeciwnie. Podczas pedicure Callus Peel będzie można się przyjemnie zrelaksować. Na samym końcu można zdecydować się na nałożenie wybranego przez siebie lakieru. Nie jest to obowiązkowe, ale można się na to zdecydować, dzięki czemu stopy będą prezentować się w jeszcze bardziej efektowny sposób – w szczególności w porze ciepłej.