Wielozadaniowy kosmetyk – podkład Bourjois

Dobrej jakości podkład do twarzy powinien łączyć w sobie właściwości kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych. Fluid marki Bourjois posiada wiele cech, obok których trudno przejść obojętnie. Jak wpływa na prezencję skóry? W jaki sposób ją odżywia?

Dla dobrego wyglądu cery

Głównym zadaniem podkładu do twarzy jest wyrównanie kolorytu skóry, maskowanie niedoskonałości i odświeżenie wyglądu. To właśnie on sprawia, że można ukryć pewne mankamenty urody i lepiej czuć się na co dzień. Podkład Bourjois pozwala ukryć ziemisty kolor cery – np. po nieprzespanej nocy. Dodaje również blasku i zdrowego wyglądu. Doskonale radzi sobie z odwracaniem uwagi od podrażnień skóry, wyprysków, zmarszczek i zaczerwienień.

Dla zdrowia skóry

Korzystny wygląd skóry po nałożeniu podkładu Bourjois nie wynika tylko z dobrych właściwości kryjących, ale również z cech pielęgnacyjnych kosmetyku. Podkład od Bourjois – dzięki lekkiej, kremowej konsystencji – chroni skórę przed nadmiernym jej obciążeniem i widocznie odżywia. W składzie można znaleźć kompleks witamin (m.in. witamina B5, C i E), który nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek, pozwalając mu oddychać.

Naturalność przede wszystkim

Dobrej jakości skład, właściwości pielęgnacyjne oraz maskujące to nie wszystko, co ma do zaoferowania podkład od Bourjois. Kosmetyk pozwala zachować naturalny wygląd skóry, nawet przy maksymalnym kryciu niedoskonałości. Wiele odcieni fluidu, które są dostępne w sklepach, umożliwiają dobrać kolor najbardziej zbliżony do swojej cery.