Jaką metodę wybrać przedłużając rzęsy?

Coraz więcej pań decyduje się na zabieg przedłużania rzęs. Dlaczego? Gdyż pozwala on uzyskać efekt pięknych, grubych i podkręconych rzęs już w godzinę. Aplikacja rzęs jest całkowicie bezbolesna. A jej koszt zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. Jeżeli pierwszy raz wybierasz się na rzęsy to warto poznać metody przedłużania rzęs. O to one.

  1. Metoda 1:1

Jest to najbardziej znana metoda przedłużania rzęs, stosowana choćby we wrocławskim Easywaxing. W niej wizażystka przykleja jedną sztuczną rzęsę do jednej naturalnej. Efekt końcowy jest bardzo naturalny i delikatny. Aplikując tą metodą rzęsy, są one w stanie utrzymać się nawet do kilku tygodni.

  1. Metoda 2:1

Metoda ta pozwala znacznie bardziej zagęścić naturalne rzęsy, dzięki czemu, iż do jednej naturalnej doklejane są dwie rzęsy połączone ze sobą. Dzięki tej metodzie możliwy jest do uzyskania tzw. wachlarz rzęs, który jest bardzo często pożądany przez panie.

oczy z przedłużonymi rzęsami i bez

I tak np. przedłużanie rzęs we Wrocławiu dzięki tej metodzie stwarza u klientek tzw. kocie oko, gdyż dwie rzęsy przykleja się do końcowych rzęs uzyskując tym samym wyjątkowy i ciekawy efekt.

  1. Metoda 3:1

Na tą metodę decydują się nieliczne i bardzo odważne panie. Dzięki niej, jej posiadaczki mogą cieszyć się ekstremalnie długimi, gęstymi i podkręconymi rzęsami. Taki efekt świetnie wygląda na zdjęciach czy w telewizji – dlatego chętnie korzystają z tej metody gwiazdy.

Dodatkowo, przedłużanie rzęs we Wrocławiu poleca tą metodę paniom, które przez naturę obdarzone są bardzo krótkimi i rzadkimi rzęsami. Po ich założeniu spokojnie na oku utrzymają się około 3 tygodnie.

Jeżeli same nie wiemy, która z powyższych metod będzie idealna dla nas – warto skonsultować się z paniami wykonującymi zabiegi. Po dokładnym opisaniu obejrzeniu naszych rzęs i zorientowaniu się jaki efekt chcemy uzyskać – zostanie wybrana metoda najlepsza dla pożądanego efektu. Powodzenia.