Szczotki z włosia dzika

Każda kobieta marzy o pięknych i długich włosach, jednak utrzymanie ich w odpowiedniej kondycji to nie lada wyzwanie. Poza kosmetykami, bardzo ważna jest też codzienna stylizacja włosów oraz gadżety jakie w tym celu wykorzystujemy.

Aby długie włosy były błyszczące i nie łamały się warto zainwestować w szczotkę, która będzie je nie tylko czesać ale też pielęgnować a nie szarpać.

 

Szczotki Olivia Garden Supreme z włosia dzika

Szczotki z włosia dzika polecane są do włosów cienkich i delikatnych. Takie włosy trzeba traktować z niezwykłą delikatnością w przeciwnym razie zamienią się w połamane strąki, smętnie wiszące i matowe.

 

Szczotka Olivia Garden Supreme dostępna jest w dwóch wersjach, pierwsza z nich: Boar zrobiona jest tylko i wyłącznie z włosia dzika. Idealnie sprawdzi się w przypadku włosów cienkich, delikatnych i raczej niezbyt gęstych.

 

Druga to szczotka Olivia Garden Supreme Combo, ta wersja uzupełniona została o syntetyczne igły, które zakończone są metalowymi główkami. Ma to pomóc w rozczesywaniu włosów.Ta szczotka zdecydowanie lepiej sprawdzi się na włosach gęstych i bardzo gęstych. Obie szczotki są dosyć dużych rozmiarów i posiadają dużą powierzchnię na której osadzone są dosyć gęsto igły czeszące, dzięki czemu proces rozczesywania włosów powinien pójść sprawnie i szybko.

 

Wymiary

 

Obie szczotki mają długość 25 centymetrów i około 8-9 centymetrów szerokości, są jednak dosyć lekkie przez co bardzo poręczne i wygodne w użyciu.