Kosmetyki pielęgnacyjne do makijażu twarzy marki Essence

essence

Niemiecka firma Cosnova GmbH stworzyła markę Essence w 2002 roku. Kosmetyki tej firmy szybko zdobyły popularność w Niemczech, a następnie w Europie, podbijając rynek amerykański i polski.

Kosmetyki do oczu i brwi Essence

Tusze do rzęs i kredki do oczu Essence (podobnie jak cienie) cieszą się zasłużoną popularnością. Maskara zwiększająca objętość z asymetryczną szczoteczką pokrywa każdą rzęsę, nie tworząc grudek ani efektu posklejanych rzęs. Klientki pozytywnie wypowiadają się o tuszu do rzęs Big Lashes. Nadaje objętość i utrzymuje się przez cały dzień, nie łuszczy się.

Konturówki i eyelinery Essence otrzymują negatywne recenzje. Niektóre klientki zauważają, że The Cushion Eyeliner szybko wysycha, nawet jeśli słoiczek jest dobrze zamknięty. Kredka do oczu Essence Waterproof Eyeliner Pencil również nie jest odpowiednia dla wszystkich, ponieważ według opinii dziewczyn, które jej używały, nie zapewnia jednolitego wykończenia. W przeciwieństwie do innych produktów, Essence Gel Eyeliner jest dobrze oceniany przez kobiety. Dobrze się nakłada, nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie pęka, nie kruszy się.

Produkty do makijażu twarzy Essence

Produkty do makijażu Essence obejmują podkłady, pudry, róże, rozświetlacze i korektory. Podkłady tej marki są popularne. Ogólnie rzecz biorąc, opinie o produktach Essence są pozytywne, dobrze matują, utrzymują się na skórze dość dobrze jak na produkty w tej kategorii cenowej.

Wadą jest to, że podkreślają one łuszczenie się skóry. Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer” otrzymał pozytywne opinie od kupujących. Doskonale matuje i ukrywa niedoskonałości, daje gęste krycie, które długo utrzymuje się na twarzy. Ten podkład jest doskonały dla skóry z problemami. Podkład Fresh & Fit Awake Make-Up zawiera witaminy i hydrolat żurawinowy, nawilża i przywraca skórze świeżość. Produkt jest odpowiedni dla skóry suchej.