Makijaż na co dzień: wskazówki krok po kroku

lekki makijaż

Lekki makijaż jest idealny do pracy, na spacer z przyjaciółmi i na randkę w ciągu dnia. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni i modny makijaż na każdy dzień. Zastanawiasz się jak wykonać prosty i piękny makijaż? Oto ogólne sugestie i wskazówki, jak stworzyć stylowy wygląd: 

Stosuj minimalną ilość makijażu.

  • Zrezygnuj z intensywnych kolorów szminek, zbyt ciemnych cieni, brokatu i innych atrybutów makijażu wieczorowego.
  • Jeśli chcesz podkreślić oczy jasnymi cieniami, kredką, strzałkami, wybierz naturalne odcienie szminek lub błyszczyków do ust. Jednoczesne podkreślenie oczu i ust wygląda wulgarnie i tandetnie, zwłaszcza w stylizacji casual.
  • Chodzi o naturalność i naturalność, a także minimalizm i zwięzłość. Wiodący styliści mody i makijażyści polecają prosty makijaż oczu z użyciem naturalnych, jasnych i pastelowych cieni.

Czego potrzebujesz do codziennego makijażu? Aby wyglądać naturalnie i naturalnie, nie musisz nakładać na twarz dużej ilości makijażu.

Główne zasady to:

  • Pamiętaj aby uporządkować swoją skórę;
  • Spraw, aby Twoje oczy były bardziej otwarte i wyraziste;
  • Dodaj ustom objętości i blasku.

Puder na bazie mineralnej jest niepodrażniający, odpowiedni dla skóry wrażliwej i problematycznej. Wysokiej jakości krem i puder nie tylko maskują niedoskonałości skóry, ale także wspomagają ich gojenie. Lekki kryjący podkład na co dzień nie jest kompletny bez tego kosmetycznego produktu mineralnego. Nada cerze matowe wykończenie, wyrówna koloryt i sprawi, że twarz będzie promienna. Współczesny rynek kosmetyczny oferuje korektory, które zawierają substancje, które mogą rozjaśnić plamy starcze, wysuszyć drobne pryszcze. Produkty te są często wzbogacane w przyjazne dla skóry witaminy i przeciwutleniacze. Stosuj błyszczyk do ust w jasnych odcieniach. Zapomnij o matowych szminkach. Poszukaj błyszczyka, który sprawi, że Twoje usta będą soczyste i zachęcające.