Masła do masażu Dottore Cosmeceutici

dottore

Jednym z najbardziej niedocenianych zabiegów pielęgnacyjnych jest masaż. Wbrew temu co myśli wiele osób nie działa on pozytywnie wyłącznie na mięśnie i stawy, ale również na samą skórę masowanej części ciała. Jednak aby cieszyć się widocznymi efektami takiego zabiegu należy użyć odpowiedniego masła do masażu. Dobrym wyborem są masła marki Dottore Cosmeceutici, pierwszego producenta kosmeceutyków w Polsce. Kim jest firma Dottore Cosmeceutici i jak działają jej masła do masażu?

Kilka słów o firmie

Działalność Dottore Cosmeceutici w 2013 roku zaczął wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, doktor Waldemar Jankowiak. Kosmeceutyki tej marki są znane nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Oferta firmy Dottore Cosmeceutici cały czas jest poszerzana o nowe produkty, dlatego w pewnym momencie znalazły się w niej również znakomite masła do masażu. Dzięki temu, że produkty tej marki są powszechnie dostępne np. na bellita.pl, można mieć pewność co do bezpieczeństwa ich stosowania.

dottore

Masła do masażu marki Dottore Cosmeceutici

Masła do twarzy i ciała firmy doktora Waldemara Jankowiaka zostały wykonane z najlepszej jakości naturalnych składników, co skutkuje nie tylko przyjemnym i skutecznym masażem, ale również znaczną poprawą kondycji skóry. Masła Dottore Cosmeceutici doskonale się wchłaniają, dzięki czemu efekty masażu są lepsze i dłużej odczuwalne. Warto wspomnieć o tym, że firma oferuje masła do twarzy i ciała aż o pięciu różnych zapachach, w tym egzotyczne masło z mango i papai.