Mezoterapia igłowa – skuteczny zabieg dla ciała!

mezoterapia igłowa

XXI wiek to czas, w którym każdy chce wyglądać jak najlepiej. Każdy dba o zdrową dietę i uprawia mnóstwo sportów. Niestety są takie mankamenty ciała, których ciężko jest się pozbyć. Co do nich należy? Przede wszystkim cellulit – zmora większości kobiet na świecie, nawet tych bardzo aktywnych fizycznie. Jak zatem skutecznie pozbyć się skórki pomarańczowej?

Zabieg mezoterapii igłowej ciała w Białymstoku

Igłowa mezoterapia Białystok to zabieg wykonywany najczęściej w klinikach dermatologii estetycznej oraz w dobrych salonach kosmetycznych. Mezoterapia igłowa ciała polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji aktywnych w skórę twarzy, szyi, dekoltu, ud czy innych partii, które wymagają korekty. Igiełki wbijane są do wierzchniej warstwy skóry na głębokość 1-2 mm. Tyle wystarczy, by skutecznie walczyć z cellulitem, rozstępami czy zmarszczkami.

Skuteczne zwalczanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej jest zabiegiem bezbolesnym choć wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Podczas zwalczania cellulitu aplikuje się substancje lecznicze, które trafiają bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, skutecznie ją likwidując. Pełna kuracja obejmuje około 6 zabiegów wykonywanych w odstępie około 2 tygodni. Efekt widoczny jest już od pierwszego zabiegu.

Mezoterapia igłowa ciała to metoda na szybkie osiągnięcie pięknego i gładkiego ciała. Efekt utrzymuje się nawet 3 lata i nie wymaga używania dodatkowych kosmetyków.